Rezervácia dvojlôžkovej izby

Rezervácia Dvojlôžkovej izby

Ak ste rozhodnutý si rezervovať, overiť dostupnosť nie je potrebné. Priamou rezerváciu si overujete a hneď aj rezervujete. Neriskujete, že medzitým sa obsadenosť zmení. V prípade náhodnej nedostupnosti, Vás budeme ihneď informovať a ponúkneme iný termín.

Rezervácia dvojlôžkovej izby v našom hoteli s výberom z izieb so spojenými posteľami, samostatnými posteľami alebo aj bezbariérovej izby.

REZERVÁCIA DVOJLÔŽKOVEJ IZBY –  TERAZ BEZ RIZIKA ak Vám vyššia moc (pandémia, pozitívny test, uzatvorenie hraníc,…) nedovolí pobyt absolvovať, môžete si termín presunúť podľa vlastného želania, a to až 12 mesiacov po uplynutí  týchto prekážok.

Pred rezerváciou sa oboznámte s Cenníkom. Rezervovať s potvrdením hotela je možné min. 2 dni pred nástupom na pobyt. Ubytovať sa bez rezervácie je možné, ale hotel nezaručuje hosťa prijať na ubytovanie.

Pri nástupe na pobyt bez rezervácie alebo pri rezervovaní v deň pobytu, prípadne nezaplatenia požadovanej zálohy, hotel neposkytuje večeru pri príchode hosťa na hotel. Hotel za nevyužitie večere pri príjazde alebo inak neposkytuje náhradu (cena za pobyt sa nemení). 

AK potrebujete poradiť alebo sa o niečom informovať, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Naši pracovníci sú Vám k dispozícii 24 hodín denne. Náš hotel sa riadi systémom Ochrany osobných údajov.

V prípade, že budete požadovať Doklad pre zamestnávateľa (rekreačný poukaz) je potrebné, aby táto osoba vykonala aj rezerváciu. Zmena osoby na ktorú bude vystavený doklad nie je možná. Hotel nemôže vystaviť dva doklady na rovnaký pobyt pre dve rozdielne osoby, bez uvedenia aj tej druhej osoby. Ak sa jedná o skupinu je potrebné, aby každá osoba zo skupiny zvlášť vykonala rezerváciu na svoje meno. Ak požadujete tento doklad, nezabudnite to uviesť v Rezervácii v „Ostatné požiadavky“.

Ubytovanie psov v priestoroch hotela nie je možné. Hotel môže súhlasiť v individuálnych prípadoch, ale len s podmienkou, že hosť nenechá psa na izbe bez dozoru. V rezervácii je nutné uviesť plemeno a vek psa. Je potrebné sa vopred informovať.

Dôležité: Pri príchode je potrebné sa preukázať splnením jednej z podmienok režimu OP + preukázať sa negatívnym výsledkom testu (RT PCR alebo LAMP test – nie starší ako 72 hodín alebo AG test nie starší ako 48 hodín alebo vlastný nazálny AG test, vykonaný priamo v prevádzke pred ubytovaním za prítomnosti zástupcu hotela. Výnimku z testovania majú hostia – deti do šiestich (6) rokov veku.

Po odoslaní požiadavky na rezerváciu, obdržíte jej kópiu aj na vami zadaný e-mail. Neznamená to automatické potvrdenie Vašej rezervácie hotelom. Potvrdenie Vám bude zaslané samostatným mailom aj s uvedením ceny za pobyt, zálohy za pobyt a ostatných náležitostí.

Táto záväzná rezervácia neslúži na cenové ponuky. Pozrite Cenníky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komunikácia overovaná systémom kontroly Security Intelligence CA

Ak potrebujete rezervovať viac typov ubytovania naraz, použite kombinovanú Rezerváciu…

Darčekový poukaz

DARČEKOVÝ POUKAZ

Objednajte si darčekový poukaz - termín a typ ubytovania si môžete určiť neskôr...

© Názov a grafika sú chránené  autorskými právami.

Print Friendly, PDF & Email