Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Našim hosťom ponúkame celý rad služieb, vrátane reštaurácie a baru; prenájom e-bicyklov, bowling, biliárd,... Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis.

Našou snahou je poskytnúť našim hosťom nielen príjemne ubytovanie, ale aj kulinársky zážitok. V priestoroch hotela sa nachádza jedáleň s krásnym výhľadom na okolitý les.

Chutné raňajky z čerstvých surovín sa stanú základom pre Váš úspešný štart do nového dňa. Vyberte si z pestrej ponuky bufetových stolov podľa Vašej chuti.

Po aktívnom dni Vám dobre padne večera formou jednotného 4-chodového menu: predjedlo, dva druhy polievok, hlavný chod jedla s výberom a sladký dezert na záver.

Užite si svoj pobyt na OSOBITEJ, prajeme Vám dobrú chuť!

Relax a zábavu nájdete v príjemnej atmosfére hotelového baru, kde si môžete posedieť pri pohári dobrého vína, zatancovať v rytme hudby, zahrať biliard a dozrieť na svoje ratolesti, hrajúce sa v detskom kútiku. Každý určite ocení možnosť zahrať si bowling priamo v areáli hotela.

Biliard patrí medzi najobľúbenejšie večerné aktivity našich hostí počas trávenia večerov v hotelovej kaviarni - bare.

Posedenie pri ohníku z krbu s priateľmi a pri chutnom víne patrí k príjemným zážitkom večerov v našom horskom hotely.

Každý určite ocení možnosť zahrať si bowling priamo v areáli hotela. Hotelový bowling má dve samostatné hracie dráhy a zábavu pri hre dopĺňa aj priľahlý malý barík s posedením pre hrajúcich hostí, či ich fanúšikov. 

Konferenčné priestory

Hotel ponúka dva konferenčné priestory s celkovou kapacitou 48 miest.

Pre potreby konferenčnej miestnosti s kapacitou do 30 miest vieme prispôsobiť priestory baru podľa Vašich požiadaviek. Priestory baru vieme vybaviť projektorom a plátnom. Podlahová krytina je koberec.

Hotel ponúka pre potreby obchodných rokovaní, porád alebo menších školení konferenčnú miestnosť modrý salónik s kapacitou do 18 miest. Salónik je vybavený projektorom a plátnom.

Konferenčné priestory je možné na požiadanie doplniť o:

  • dataprojektor, projekčné platno, flipchart,
  • kopírovacia technika, WiFi a iné

Prenájom horských elektrobicyklov

priamo v Hoteli Osobitá

 29" Kolesá, Batéria LI-ION 36 V/13,6 AH , USB, SILNÝ STREDOVÝ MOTOR BAFANG 36 V / 250 W RÁM vo veľkostiach 19" a 21" Riadenie SHIMANO ALIVIO, 1×9 prevodov, Priemerný dojazd: 120 Km

Nová generácia elektrobicyklov EasyBike EGO 1.0 se stredovým pohonom je nejlepšou volbou, pokiaľ ste vyznávačom športovne ladeného bicykla. Vďaka snímačom frekvencie šlapania a snímačov tlaku na pedály reguluje výkon elektromotoru. Šetrí sa tím spotreba elektrobaterie a predlžuje dojazd elektrobicykla. Elektrobicykel EasyBike EGO 1.0 je vybavený „gear senzorom“ českej výroby, ktorý zabraňuje nadmernému opotrebeniu reťazu a ďalších častí. Pohodlnú jazdu umocňujú 29" kolesá a široké riadítka, zaisťujíce lepšiu ovládateľnosť bicykla. Praktickým doplnkom je uzamykateľnosť odpruženia vidlice z riadítok. Veľkou prednosťou je, že 29" kolesá EasyBike sú ručne montované a testované v ČR.

4 hod.1 deň2 dni3 dni+1 deň7. deň
25 € 35 € 65 € 90 € 25 € grátis

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?