Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Vozičkári zadarmo 

Rezervujte si pobyt s polpenziou na min. 2 noci. Osoba na "vozíčku" má pobyt zadarmo. Osoba (bez rozdielu veku), ktorá ju sprevádza má pobyt za akciovú cenu len za 39 €/noc - podmienka akcie. Ubytovanie je v plne bezbariérovej izbe, ktorá má k dispozícii len dve postele (vozičkár a jeho doprovod).

K pobytu je potrebné dokúpiť už len polpenziu (raňajky a večere) v cene 14 € za osobu a deň.

Pri zadaní rezervácie uveďte názov akcie "Vozičkár zadarmo".

Turistické chodníky vhodné pre vozičkárov: hneď pri hoteli - Roháčska dolina (až po Tatliakovú chatu), Látaná dolina a neďaleko je Juráňová dolina (časť je vyasfaltovaná) 

 HOTEL OSOBITÁ je kompletne bezbariérový pre štandardné potreby osoby na vozíčku. S výťahom, reštaurácia pre vozičkára, izba s kúpeľňou bezbariérovou (madlá, záves,..a  iné viď. dole). Wellness nie je bezbariérový.

Nakoľko je k dispozícii v hoteli len jedna bezbariérová izba, na Akciu je uvoľnený obmedzený počet pobytov. Prijímame rezervácie aj na neskoršie termíny.

Rezervácie sa riadia planými Rezervačnými podmienkami. Dovoz vlastných potravín na konzumáciu počas pobytu nie je dovolený.

Bezbariérová izba spálňaBezbariérová izba spálňa

Bezbariérová izba kúpeľňaBezbariérová izba kúpeľňa

Bezbariérová izba kúpeľňaBezbariérová izba kúpeľňa

Dôležité: Prosíme hostí, aby už pri príchode a aj počas pobytu dodržiavali zásady ochrany pred Covidom-19. Je potrebné používať ochranné rúška v celom objekte, pravidelne si dezinfikovať ruky najmä pri vstupe do hotela a spoločných priestorov (reštaurácie, baru,...). Hotel je vybavený miestami na dezinfekciu rúk, prosíme o ich používanie. Ďakujeme

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?