Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

PODPORTE SVOJ OBĽÚBENÝ HOTEL...

 

Pomôžte spoločne s nami opäť privítať vo Vašom obľúbenom hoteli našich milých hostí.

Ak ste si obľúbili náš HOTEL OSOBITÁ a boli ste spokojní s našimi službami veríme, že nás svojou prednostnou návštevou podporíte.

Náš kolektív Vás srdečne pozýva na spríjemnenie Vašich dovolenkových chvíľ a najmä na zrelaxovanie po náročnom období karantény.

Ako na to? Najlepšie pre Váš úplný duševný reštart je vybrať si 5 až 7 dňový pobyt a získajte darček

Ponúkame už dnes POBYTY s Garanciou tzn. ak Vám vyššia moc (pandémia, uzatvorenie hraníc,...) nedovolí pobyt absolvovať, môžete si termín presunúť podľa vlastného želania, a to až 18 mesiacov po uvedených uplynutí prekážok.

Rezervujte si pobyt už teraz a prispejte na chod hotela už dnes. Ďakujeme...

  

Tím Služieb zákazníkom HOTELA OSOBITÁ

 

Vzhľadom na to, že od Vás neustále dostávame množstvo telefonátov a e-mailov s otázkami, kedy bude náš hotel opäť otvorený, rozhodli sme sa pripraviť pre Vás „Flexi Voucher“, ktorý Vám umožní predbežne objednať Váš pobyt v našom hoteli bez nutnosti určenia termínu pobytu. Termín pobytu si môžete následne určiť až budete rozhodnutý pre konkrétny termín pobytu.

Výhody:

  • Upravené obchodné podmienky – garantujeme bezplatné storno alebo bezplatný presun rezervácie až do 29.12.2020 bez obmedzení, resp. 12 mesiacov po uplynutí obmedzení z titulu pandémie (To znamená, že do toho termínu si môžete určiť termín pobytu, ktorý môže byť až 12 mesiacov po uplynutí obmedzení z titulu pandémie)

  • Doplatok až na mieste pobytu podľa aktuálneho cenového obdobia

  • Stravovanie štandardne v polpenzii, resp. v zmysle obmedzení (formou room service, alebo výdaj cez okienko) 

Dakujeme, že nás podporujete.

alebo si priamo rezervujte a získate výhodnejšie ceny :

Dôležité: Prosíme hostí, aby už pri príchode a aj počas pobytu dodržiavali zásady ochrany pred Covidom-19. Je potrebné používať ochranné rúška v celom objekte, pravidelne si dezinfikovať ruky najmä pri vstupe do hotela a spoločných priestorov (reštaurácie, baru,...). Hotel je vybavený miestami na dezinfekciu rúk, prosíme o ich používanie. Ďakujeme

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?