HIGH TECH

HIGH TECH V ROHÁČOCH

Máte radi prírodu a spoznávanie tej slovenskej odkladáte? Pozývame vás do najvyššie položeného hotela v Západných Tatrách. HOTEL OSOBITÁ je obklopený vysokými smrekmi a rovno z recepcie sa môžete vydať na klasické túry, alebo aj na vysokohorskú turistiku. Navyše, turistické cesty sú prispôsobené tak, aby ste ich mohli absolvovať aj s deťmi v kočíku.

ČÍM VÁM MÔŽE HOTEL OSOBITÁ ULAHODIŤ?

Ak máte radi súlad, tak Hotel Osobitá, ktorého interiér je navrhnutý aj talianskymi dizajnérmi vám poskytne všetko pohodlie, na aké ste zvyknutí, keď hľadáte dokonalý oddych a služby. Hotel je veľmi vkusne zakomponovaný do okolitej prírody. Prostredie hotela je príjemné a zároveň moderné. A nejde len o vybavenie nábytkom.

Vedeli ste, že vnútorné osvetlenie a všetky riadiace systémy hotela sú zabezpečené systémom centrálneho riadenia Lutron? Riadenie je vykonávané na základe pomerov vonkajšieho a vnútorného prostredia a s napájaním na astronomické hodiny. Tak dokáže hotel navodiť príjemnú atmosféru a príjemné emócie svojich hostí, a to bez priameho ovládania obsluhy.

Ak milujete jógové cvičenia v prírode, tak strešné hotelové terasy, ktoré sú pokryté prírodným trávnikom budú tým ideálnym miestom pre jogu, či tai-chi.

Hotelová vírivka

VÍRIVKA V LESE SI VÁS PODMANÍ

Máte radi saunovanie? V HOTELI OSOBITÁ si prídu na svoje milovníci fínskej sauny, ale aj infrasauny. Hotel disponuje aj zaujímavo umiestnenou vírivkou HotSpring®, premyslene zakomponovanou v exteriéri hotela. Je doslova obklopená vysokými smrekmi, ktoré poskytujú príjemné výhľady a intimitu zároveň. A pohľad, nielen na (nočnú) oblohu býva impozantný v každom ročnom období.

„Väčšina našich hostí holduje kombinácii turistiky, oddychu a dobrého jedla. Alebo ide o firemnú klientelu, ktorá očakáva počas pobytu a konferencií služby na úrovni. Preto v ponuke nášho hotela nájdete večeru formou štvorchodového menu, pre Oravu však netradičným s kulinárskym zážitkom. Po náročných výkonoch v prírode, alebo po celodennom školení, či prezentácii, vyhladne predsa každý“, konštatuje riaditeľ Hotela Osobitá

 

 

NA LYŽIARSKY SVAH PRIAMO Z HOTELA

Hotel Osobitá má unikátne umiestnenie, pretože obľúbené lyžiarske stredisko Roháče-Spálená sa nachádza v jeho tesnej blízkosti. Iba 400m od hotela. Preto, ak snívate o lyžovačke, kde sa nebudete musieť presúvať autom či autobusom, v Hoteli Osobitá budete nadmieru spokojní. Hovoria o tom aj pozitívne referencie lyžiarov, ktorými sa hotel môže hrdo pochváliť.

Steak

„Hotel s vynikajici polohou, velmi pekne vybaveny. Nadstandardne ochotny personal a kuchyne na urovni top restauraci. Rozhodne doporucuji! (Translated by Google) Excellent location, very well equipped. Exceptionally willing staff and kitchen at the top restaurant. Definitely recommend!“

 Jiri Woitsch
 

OSOBITNÉ SÚ AJ MOŽNOSTI PRE FIREMNÉ EVENTY

 Ak máte firmu a chcete so svojimi kolegami absolvovať školenie či konferenciu, verte, že vám vyjdeme v ústrety v každom ohľade. Sme plne pripravení poskytnúť kvalitné zázemie konferenčnej miestnosti, cattering a ďalšie služby aj pre náročnejšiu klientelu. 

Chcete si rezervovať pobyt? Potrebujete priestory na školenie či workshop? Je to jednoduché. Na webe nášho hotela nájdete všetko potrebné pre rezerváciu. Pre firemnú klientelu poskytujeme aj kompletné služby pre školenia a konferencie.

Teambuilding
Oslava výročia firmy
Print Friendly, PDF & Email
Oslavy
Dovidenia na HOTELI OSOBITÁ, v raji Roháčov...
Call Now Button