Rezervácia

Rezervácia

Rezervácia ubytovania v našom hoteli s výberom z dvojlôžkových izieb alebo apartmánov rôznej kategórie Standart, Lux alebo President.

Ak ste rozhodnutý si rezervovať, overiť dostupnosť nie je potrebné. Priamou rezerváciu si overujete a hneď aj rezervujete. Neriskujete, že medzitým sa obsadenosť zmení. V prípade náhodnej nedostupnosti, Vás budeme ihneď informovať a ponúkneme iný termín.

Teraz REZERVÁCIA POBYTU – BEZ RIZIKA ak Vám vyššia moc (pandémia, pozitívny test, uzatvorenie hraníc,…) nedovolí pobyt absolvovať, môžete si termín presunúť podľa vlastného želania, a to až 12 mesiacov po uplynutí  týchto prekážok.

Pred rezerváciou sa oboznámte s Cenníkom. Rezervovať s potvrdením hotela je možné min. 2 dni pred nástupom na pobyt z dôvodu prípravy polpenzie. Ubytovať sa bez rezervácie je možné, ale hotel nezaručuje hosťa prijať na ubytovanie. 

Pri nástupe na pobyt bez rezervácie alebo pri rezervovaní v deň pobytu, prípadne nezaplatenia požadovanej zálohy, hotel neposkytuje večeru pri príchode hosťa na hotel. Hotel za nevyužitie večere pri príjazde alebo inak neposkytuje náhradu (cena za pobyt sa nemení). 

AK potrebujete poradiť alebo sa o niečom informovať, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Naši pracovníci sú Vám k dispozícii 24 hodín denne. Náš hotel sa riadi systémom Ochrany osobných údajov.

V prípade, že budete požadovať Doklad pre zamestnávateľa (rekreačný poukaz) je potrebné, aby táto osoba vykonala aj rezerváciu. Zmena osoby na ktorú bude vystavený doklad nie je možná. Hotel nemôže vystaviť dva doklady na rovnaký pobyt pre dve rozdielne osoby, bez uvedenia aj tej druhej osoby. Ak sa jedná o skupinu a úhrada bude vykonaná samostatnými osobami zo skupiny je potrebné, aby každá osoba zo skupiny zvlášť vykonala rezerváciu na svoje meno. Ak požadujete tento Doklad pre zamestnávateľa, nezabudnite to uviesť v Rezervácii v „Ostatné požiadavky“. Ďakujeme.

*/Ubytovanie psov v priestoroch hotela nie je možné. Hotel môže súhlasiť v individuálnych prípadoch, ale len s podmienkou, že hosť nenechá psa na izbe bez dozoru. V rezervácii je nutné uviesť plemeno a vek psa.

Dôležité: Pri príchode je potrebné sa preukázať splnením jednej z podmienok režimu OP + preukázať sa negatívnym výsledkom testu (RT PCR alebo LAMP test – nie starší ako 72 hodín alebo AG test nie starší ako 48 hodín alebo vlastný nazálny AG test, vykonaný priamo v prevádzke pred ubytovaním za prítomnosti zástupcu hotela. Výnimku z testovania majú hostia – deti do šiestich (6) rokov veku.

Rezervácia ubytovania

Táto záväzná rezervácia neslúži na cenové ponuky. Pozrite Cenníky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komunikácia overovaná systémom kontroly Security Intelligence CA

Darčekový poukaz

DARČEKOVÝ POUKAZ

Objednajte si darčekový poukaz - termín a typ ubytovania si môžete určiť neskôr...

© Názov a grafika sú chránené  autorskými právami.

Print Friendly, PDF & Email